HUOM! Tämä ei ole virallinen näyttelykalenteri, joten virheitä voi olla. Tarkista siis esimerkiksi mahdolliset tuomarimuutokset näyttelyn virallisilta sivuilta, jos niitä ei ole huomattu tälle sivulle päivittää.

KV – kansainvälinen näyttely, näyttelyssä jaetaan sertifikaatti SERT ja kansainvälinen sertifikaatti CACIB
NORD – Nord-näyttely, näyttelyssä jaetaan sertifikaatti SERT ja pohjoismainen sertifikaatti NORD SERT
KR – kaikkien rotujen (kansallinen) näyttely, näyttelyssä jaetaan sertifikaatti SERT
RN – ryhmänäyttely, näyttelyssä jaetaan sertifikaatti SERT
E – erikoisnäyttely, näyttelyssä jaetaan sertifikaatti SERT
Open Show – epävirallinen näyttely, EI jaeta sertifikaattia

2017

7.10.2017 Hämeenlinna RN / Katrin Raie, Viro
14.10.2017 Jyväskylä KV / Marie-Christine Amand, Belgia
15.10.2017 Jyväskylä KV / Davor Javor, Kroatia
29.10.2017 Seinäjoki KV / Gerard Jipping, Hollanti
25.11.2017 Tampere KR / Annette Bystrup, Tanska
26.11.2017 Tampere KV / Nick Bryce-Smith, UK
8.12.2017 Helsinki KV Helsinki Winner 2017/  Ray Lindholm, Ruotsi
9.12.2017 Helsinki KV Pohjoismaiden Voittaja 2017/ Christophe Coppel, Ranska
10.12.2017 Helsinki KV Voittaja 2017/ Benjamin Sanchez Garcia, Espanja

2018

13.1.2018 Kajaani KV / Jarmo Vuorinen
20.1.2018 Turku KV / Kresten Scheel, Tanska
25.3.2018 Lahti KV / Kostadin Shankov, Bulgaria
30. tai 31.3.2018 Lappeenranta KR
1. tai 2.4.2018 Lappeenranta KV
7.4.2018 Kajaani RN
15.4.2018 Vaasa KV
1.5.2018 Lahti RN
5.5.2018 Tampere NORD
6.5.2018 Tampere KV
12.5.2018 Järvenpää KR
12.5.2018 Oulu NORD
12.-13.5.2018 Harjavalta RN
12.5.2018 Mikkeli RN
19.5.2018 Helsinki KV
20.5.2018 Hamina NORD
26.5.2018 Rauma KR
26.5.2018 Vaasa RN
26.5.2018 Joensuu KV / Johan Juslin
27.5.2018 Joensuu KR / Jose Homem De Mello, Portugali
3.6.2018 Mänttä-Vilppula KR
9.6.2018 Keitele RN
9.6.2018 Alavus KR
9. tai 10.6.2018 Tammela KR
16.-17.6.2018 Kaarina E, Whippet-Harrastajat erikoisnäyttely & Open Show / Steph Marston-Pollock, Iso-Britannia (kennel Falconcrag) & Veronika Chrpova Kucerova, Tsekki (kennel z Uplnku).
16.6.2018 Kotka NORD
17.6.2018 Rovaniemi NORD
16. tai 17.6.2018 Salo KR
1.7.2018 Tuusniemi RN
1.7.2018 Raasepori KR
7.7.2018 Oulu KV
7.7.2018 Rusko E SVKL:n erikoisnäyttely / Bitte Ahrens, Italia (kennel Sobers)
8.7.2018 Rusko RN / Joachim Bartusch, Saksa (kennel Gentle Mind)
8.7.2018 Juva KR
14.7.2018 Helsinki RN
14. tai 15.07.2018 Laukaa KR
14. tai 15.07.2018 Mäntsälä KR
21.7.2018 Kokkola KV
22.7.2018 Kemi KV
22.7.2018 Helsinki KR
28.7.2018 Mikkeli KV
29.7.2018 Pori KV
3.8.2018 Kuopio KR
4.8.2018 Kuopio NORD
5.8.2018 Kuopio KV
11. tai 12.8.2018 Raisio KR
18.8.2018 Kouvola KR
19.8.2018 Heinola KR
25.8.2018 Riihimäki NORD
1.9.2018 Helsinki KR
8.9.2018 Porvoo KR
15.9.2018 Joensuu RN
16.9.2018 Oulu RN
29. tai 30.9.2018 Eckerö KV
28.10.2018 Seinäjoki KV
10.11.2018 Jyväskylä NORD
11.11.2018 Jyväskylä KV
15.12.2018 Helsinki NORD
16.12.2018 Helsinki KV